Belediye Başkanlarına Önemli Duyuru

1999’dan 2018’e Belediyeler.Net Türkiye’nin Belediyeler Portalı

1Sayın Belediye Başkanım,

19 yıldan fazla bir süreden beri yayında olan www.Belediyeler.Net yenilenen tasarımı ve hizmet anlayışı ile gerek belediyelerimizin başarı öyküleri; gerek hizmet haberleri ve gerekse projeleri hakkında vatandaşa tüm belediye haberlerinin yüzlercesini bir arada, topluca sunarak ve ayrıca belediyeler ile ilgili her türlü kanun, yönetmelik vb. mevzuatı yayınlayarak ücretsiz bir portal vazifesi görecektir.

Yaklaşık 15 yıldır belediyelerin haber ve etkinlik girişinin yapıldığı sitenin artık her belediyenin haberlerini, duyurularını ve faaliyetlerini şifreli ve güvenli ortam ile kendi basın elemanları veya gazetecileri tarafından girmesi yönünde bir düzenlemeye gidilmiştir.

Diğer belediyelerin yanında partinize ait belediyelerinde bilgilerinin sitede yayınlanması eşitsizliğin önüne geçecektir. Sizlerden Belediyenize ait; her türlü faaliyet, duyuru, etkinlik ve haberlerin girilmesi konusunda basın personelinize talimat verilmesini ve bilgilendirilmelerini arz ederiz.

Saygılarımızla

 

NOT: www.belediyeler.net sitesine belediyeye ait haberleri, faaliyetleri ve duyuruları girmek için belediyeye ait resmi e-posta adresinden belediyeler.net@gmail.com veya info@belediyeler.net e-posta adreslerine mail ile talepte bulunulması yeterlidir.

TÜM SAYFANIN GÖRÜNTÜSÜ

1b