BAŞKAN ÖZYAVUZ: SEÇİM İÇİN DEĞİL HARRAN’IN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, ilçe merkezinin genelinde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

İlçenin dört bir yanında gerçekleştirilen asfalt yol çalışmalarının yanı sıra yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları vatandaşların takdirini topluyor.

Cumhur ittifakı’nın Harran Belediyesi ekipleri, Süleyman Demirel mahallesi 12. Sokakta parke döşeme çalışmalarını tamamlarken, birçok yerde eş zamanlı olarak hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Seçim için değil gelecek için üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla Harran ilçemizde her bir yanda dört koldan belediye ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran ilçe merkezimizin içme suyu, doğal gazını ve alt yapı şebekelerini yenilediğimiz için ilçe merkezi yollarımızda tahribatlar oluştu. Bu tahribatlardan dolayı Harran ilçe merkezimizin altı mahallesinin tamamına bugün itibariyle parke taşına yenileme işlemleri ile ilgili çalışmalarımızı başlattık. İçme suyu ve doğalgazla ilgili abonelik yaptırmayan hemşerilerimin bir an önce aboneliklerini yaptırmalarını istiyoruz. Çünkü Belediye olarak şu anda parke taşı çalışması yapıyoruz onun sonrasında abonelik işlemleri yapmayan vatandaşlarımızın evinin önünden geçen yolların bir daha tahrip olmaması için bir an önce aboneliklerini yapmalarını ve doğalgazlarını çekmelerini özellikle tavsiye ediyorum. Harranlı hemşerilerimizin her bir hizmetine her bir derdine deva olmaya her bir vatandaşımıza ulaşmaya çalışıyor ve belediye olarak Harran’ın geleceğini inşa ediyoruz. İfadelerini kullandı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.