HARRAN TOKİ BÖLGESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Harran Belediyesi, şehir genelinde sorumluluk alanındaki bölgelerde mahalle içi asfalt yol çalışmaları mesaisine devam ediyor.

Harran Belediyesi yaptığı altyapı ve asfalt çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Belediye ekipleri Harran’da, asfalt çalışmalarında belirlenen hedefleri aşmak için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Cumhur ittifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla, ilçe genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için projelerini bir bir Hayata geçiren Harran Belediyesi ekipleri, Planlanan program dahilinde yol çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Belediyenin öz kaynaklarıyla devam eden çalışmalarda TOKİ bölgesi yolları asfalt serim işlemi tüm hızıyla devam ediyor.

Harran Belediye başkanı Mahmut Özyavuz; 5 yıllık hizmet dönemimizde hiç durmadık. Ara yollar, grup bağlantı yolları ve mahalle içi asfalt serim çalışmalarında kontak kapatmadan bütün eksiklerimizi gidermek için yoğun bir mesai harcadık. Bugünde Harran-TOKİ bölgemizde mahalle içi ve ara bağlantı yollarda asfalt serim çalışmalarına başladık. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun. İfadelerini kullandı.

Mahalle Muhtarı Yusuf Özdemir yapılan hizmetlerden Allah razı olsun. Başkanımız Mahmut Özyavuz vaatlerini 5 yıllık sürede içinde yerine getirdi. Bugünde mahallemizin TOKİ yollarını asfalt ile buluşturarak, Başkanımıza teşekkür ederim. Açıklamasında bulundu.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.