Az Laf, Çok İş... Ömer İŞLEK Korkuteli Belediye Başkanı

Büyükşehir’in futbol okulları hizmeti ilçelere de yayılıyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları yeni dönem faaliyetlerine başlıyor

Geçtiğimiz yıl Başkan Hüseyin Sözlü’ nün talimatı ile hayata geçirilen ve halktan yoğun talep gören Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları’nın ikincisi için kayıtlar başlıyor.

FUTBOL OKULLARININ SAYISI ARTIRILDI, İLÇELERE DE YAYILDI

Gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutma, yetenekleri keşfetme, kent sporu ve Türk futboluna katkı koyma amaçlarıyla, Adana futbolunun “Küçük Dev Adamı” Tekin İncebaldır koordinesinde yürütülen Futbol Okulları’nın ikincisi, faaliyet alanını genişleterek bu yıl ilçelere de yayılıyor.

Adana Merkez’de Çukurova, Yüreğir, Seyhan ve Sarıçam’da, ilçelerde ise Kozan, Pozantı, Karaisalı, Ceyhan, Feke ve Yumurtalık’ta, 7-15 yaş arasındaki çocuk ve gençler bu yaz Futbol Okulları’ndan yararlanabilecek.

Sayıları bini aşkın çocuk ve gencin yaz boyunca, işinin ehli antrenörler nezaretinde spor yapacağı Futbol Okulları’nda, ayrıca çocuk ve gençleri, özgüvenlerini artırabilecekleri, arkadaşlık kurabilecekleri bir yaz okulu bekliyor.

KAYITLAR 20 MAYIS, OKUL BAŞLANGICI 29 HAZİRAN

20 Mayıs’ta kayıtları başlayacak olan Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları’nın, başlama tarihi ise 29 Haziran olarak belirlendi.

Sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve veli izin belgesi ile okula kayıt yaptırılabilecek.

Haberi PAYLAŞINIZ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir