Az Laf, Çok İş... Ömer İŞLEK Korkuteli Belediye Başkanı

Sürprizlerle dolu belediye başkanı

Belediye Başkanı seçildiği günden buyana attığı her adımla adından söz ettirmeyi başaran Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin Beldeye yaptığı hizmetlerle gündemden düşmüyor.

Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin attığı her adımda başta Giresun olmak üzere ülke gündeminde de adından sıkça söz ettiriyor. Makam koltuğunda oturmayan ve Belediye personeli gibi kazmayı küreği eline alıp çalışan Başkan Çetin yaptığı hizmetlerin yanı sıra Belediye bünyesine kazandırdıkları ile de gündeme oturdu. Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin bir Ay içerisinde 3 yeni aracı Belediye bünyesine kazandırmayı başardı. Bir ay içerisinde bir otomobil bir kamyon ve son olarak da mali değeri 1 Milyon Lirayı bulan Ekskavatör’ü Belediye bünyesine kazandırdı.

KONVOYLAR EŞLİĞİNDE GETİRİLDİ

Belediye bünyesine kazandırılan Ekskavatör Duroğlu’na konvoylar eşliğinde getirildi. Konvoy eşliğinde Belediye binasına getirilen Ekskavatör için kurban kesilip dualar edildi. Belediye Başkanı Halil Çetin konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Ben göreve geleli 14 ay gibi bir zaman oldu. Seçilmeden hemen önce ben halkıma Yüce Allah’ın takdiri ile birlikte elimden ne geliyorsa bu Belde için yapacağıma dair söz verdim. Bozuk olan birçok Mahalle yolunun yapımını gerçekleştirdik ve birçoğunu asfaltladık. Yüce Allah takdir eder, sağlık sıhhat verdiği takdirde bizlere, bozuk yol bırakmayacağız. Bugün burada Belediye bünyemize kazandırdığımız mali değeri 1 Milyon TL’yi bulan Ekskavatör’ü Belediye araç filomuza katmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bundan yaklaşık On beş gün önce de Bir kamyon ve bir otomobili Belediyemiz bünyesine kazandırdık. Ekskavatör ile birlikte Beldemize zamanında ve daha hızlı hizmet edeceğimize yürekten inanıyorum. Ben bu doğrultuda Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakının ortağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye ve de Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve aynı zamanda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin hanımefendiye teşekkür ediyorum. Tüm bunların yanı sıra Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan, heyecanımıza ortak olan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Merkez İlçe Başkanı Uğur Yiğit’e, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Yılmaz’a, Belediye Meclis Üyelerime, Aynı zamanda Duroğlu halkına teşekkürü bir borç bilirim. Bizler omuz omuza daha nice işlere imzamızı atacağız” dedi.

Açıklamasının ardından direksiyona geçen Duroğlu belediye Başkanı Halil Çetin Ekskavatör’ü çalıştırarak burada bulunan basın mensuplarına poz verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir