Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimsenin bizi kendi kısır tartışmaları içine çekmesine izin vermeyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Mesele yatırımlarla şehrimize eser kazandırmaksa, insanımıza hizmet etmekse bu hususlarda üzerimize kimseyi tanımıyoruz.” dedi.

Erdoğan, “Kimsenin bizi kendi kısır tartışmaları içine çekmesine izin vermeyiz.” ifadelerini kullandı.

“CHP’nin içler acısı durumu İstanbul’daki terör saldırısıyla bir kez daha ortaya çıktı”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “CHP, siyasi mihengini kaybetmiş, böyle olduğu için de sürekli yörüngeden yörüngeye savrulup duran bir partiye dönüşmüştür.” diye konuştu.

Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

“Türkiye üzerinde hesabı olanların kullanabileceği aparat haline gelen CHP’nin içler acısı durumu İstanbul’daki terör saldırısıyla bir kez daha ortaya çıktı.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Siyasette rotasını kaybetmiş olan CHP, üzülerek görüyoruz ki Türkiye’ye dair hesabı olan tüm odakların oyuncağı haline gelmiştir.” dedi.

Erdoğan, Çağlayan Adliyesi saldırısı hakkında, “Bu saldırıyı yapan teröristlerin, onlara emir verenlerin en büyük hamisi, genel başkanı başta olmak üzere CHP yöneticileridir.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “CHP bir iç savaş yaşıyor. Eskisinin ve yenisinin bir taraftan, başkalarının öteki taraftan birbirine kılıç salladığı savaşın ne zaman biteceği bilinmiyor.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Nisan Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı öncesinde vatandaşlara hitap etti.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.