Esas İnlerine Gireceğiz Dedikleri PKK 30 Marttan Sonra Özerklik İlan Edeceğiz Diyor!

MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan Seçim Çalışmaları Kapsamında Bulunduğu Köyceğiz’den Seslendi: En Son İnlerine Gireceğiz Dedikleri PKK 30 Marttan Sonra Özerklik İlan Edeceğiz Diyor!

MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan 3 günlük programı kapsamında Köyceğiz ilçesinde seçmenleri ile buluştu. Köy ziyaretlerine ağırlık verdiği gözlenen Erdoğan’ın son durağı Köyceğiz ilçesine bağlı köyler ve beldeler oldu.

Sizleri Yerinden Yurdundan Etmek İsteyenlere 30 Martta İndireceğiniz Şamar Ankara’da Ses Getirecektir

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyen Erdoğan, 2B Kanunundan dolayı belirlenen rayiç bedellerin yüksek tutulmasıyla ortaya çıkan mağduriyetleri yerinde inceleyip vatandaşlardan son durum hakkında bilgi aldı. Rayiç bedellerin çok yüksek olduğunu söyleyen Erdoğan; “Siz vatandaşın 2B sorununu çözeceğim diyorsunuz. Ardından, örneğin Ekincik Köyünde 300 bin TL rayiç bedel belirliyorsunuz. Bu ne demektir? Kardeşim burada senin işin yok. Ben buraları sen alamayınca önce hazineye devredeceğim ardından da buraları hazine arazileri satılamadığı için kendi yandaşlarıma tahsis edeceğim demektir. Peki ne yapacak bu insanlar diye düşünen yok. Dedelerinden, ecdadından yadigar kalan bu yerleri parayla sattıkları yetmiyormuş gibi bir de satın alamamaları için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu kanun da, belirlenen rayiç bedeller de sizleri buradan kovup yandaşlarını, yalakalarını buraya yerleştirme gayreti içinde olanların ürünüdür.” dedi. Vatandaşı 30 Mart seçimlerinde sandığa çağıran Erdoğan; “Sizleri yerinden yurdundan etmek isteyenlere 30 Martta indireceğiniz şamar Ankara’da ses getirecektir” diyerek sandığı adres gösterdi.

Esas İnlerine Gireceğiz Dedikleri PKK 30 Marttan Sonra Özerklik İlan Edeceğiz Diyor!

30 Mart yerel seçimlerinin 3 seçimin anahtarı olduğunu söyleyen Erdoğan; “30 mart Yerel seçimleri daha sonra yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerin de anahtarıdır. Eğer ayakkabı kutusundaki paraları kurtarma telaşı içinde sağa sola hakaretler yağdıranlardan hesap sormak istiyorsanız, paralel hikayeler uydurup montaj masalları anlatarak ülkenin bir kesiminde kurulan esas paralel yapıyı gizlemeye çalışanlara mesaj vermek istiyorsanız adres sandık, tarih de 30 Marttır. Bakmayın siz onların hayali paralel yapı hikayeleri eşliğinde inlerine gireceğiz dediklerine. Esas en son inlerine gireceğiz dedikleri PKK, 30 Marttan sonra özerklik ilan edeceğiz diyor.” dedi.

Muğla’yı da Muğla Ürünlerini De Marka Yapacağız

Muğla’da yetiştirilen ürün çeşitliliğine de vurgu yapan Erdoğan şunları söyledi: “İlimizde üretilen ürünlerin çeşitliliği malumunuzdur. Ancak portakalınız “Finike” etiketiyle satılıyor. Dünyadaki çam balının % 90’ını üreten Muğlalının bir bal markası dahi yok. Sadece Milas’taki zeytin ağacı sayısı Bursa’yı ikiye katlarken zeytin deyince akla Gemlik geliyor. Bursa geliyor. Buna bir son verecek siz hemşehrilerimize ürünlerini Muğla’ya has markalar altında satmanızın önünü açacağız. Muğla’yı da Muğla ürünlerini de bir marka haline getireceğiz.”

MHP Muğla İl yöneticileri, MHP Köyceğiz ilçe yönetimi, Köyceğiz Belediye Başkan Adayı Mehmet Madencioğlu ile Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partilinin eşlik ettiği Erdoğan; Beyobası ve Toparlar Beldesi, Otmanlar, Karaçam, Akköprü, Pınarköy, Kavakarası, Zeytinalanı, Yangı, Ağla, Yeşilköy, Döğüşbelen, Ekincik, Zaferler, Çandır ve Hamitköy Köylerinde gerçekleştrilen toplantılarda seçmenleriyle buluştu.

Yanıt Esas İnlerine Gireceğiz Dedikleri PKK 30 Marttan Sonra Özerklik İlan Edeceğiz Diyor!

  1. Yakur Kaya 01 Nisan 2014 de 22:40

    Yurt içinde ve yurtdışında hainlerin inlerine girilmeli, bataklığın kendisi kurutulmalı ve yılanın başı biran önce ezilmelidir!!! Fetullah Gülen dahil kim nereye hizmet ediyor?? Perde arkasından dunyayı ve Turkiyeyı yonetenler açık ve net olarak açıklanmalı, insanlar gerçekleri öğrenmelidir!!
    BİR AVUÇ ELİT İNSAN DÜNYADA YAŞAYAN MASUM İNSANLARA KARŞI KENDİ ÇIKARLARI İÇİN SAVAŞIYOR.. BU MASUM İNSANLARIN İSE, BU SAVAŞTAN HABERLERİ BİLE YOK!! Masum insanların çok azı bu gerçeği biliyor. Yurt dışındaki düşmanların ve bunların yurt içindeki uzantılarının oyunlarına alet olmayın. Onların amaçları için kendi ülkenize ve halkınıza zarar vermeyin! ALLAHINI bilen aklı biraz başında olan ve araştıran insanlar, bu gerçekleri görür. Sizde gerçek aydın olun, görenlerden olun.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir