FERHAT GÖÇER KONSERİ İLE MUHTEŞEM GECE

GVN_2104 KopieTepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun sona ermesiyle birlikte düzenlenen Ferhat Göçer Konseri’ne ilgi büyüktü.

15 gün süren sempozyumun ardından, Ferhat Göçer Konseri Pişmiş Toprak Sempozyumu’nu taçlandırmış oldu. Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği konserde Ferhat Göçer, birbirinden güzel şarkılarıyla konsere gelenlere keyifli dakikalar yaşattı. Her fırsatta Eskişehir’i sevdiğini belirten Göçer; ” Eskişehir aydınlık bir kent, özgürlükler kentinde yaşadığınız için çok şanslısınız. Sizleri çok seviyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise sahneye çıakrak Ferhat Göçer’e Eskişehirspor forması ve atkısı hediye etti. Başkan Ataç; “Bu kentte belediye başkanlığı yapmak, benim için bir onurdur. Geçen sene soğuk bir havada yine sevgili Ferhat ile birlikteydik. Ben kendisine geldiği için çok teşekkür ediyorum” sözleriyle geceyi özetledi. Başkan Ataç, daha sonra Ferhat Göçer’e plaketini ve çiçeğini takdim etti.

Konser, hep bir ağızdan Gençlik Marşı’nın söylenmesi ile sona erdi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.