Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit TUNA

Kars’tan Büyükşehir’e Övgü

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’yı makamında konuk etti. Karaçanta, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarında övgüyle bahsetti. Manisa’nın çok güzel bir kent olduğunu belirten Karaçanta, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla kentin daha fazla güzelleştiğini ifade etti.

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’in makamına konuk oldu.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya da yer aldı. Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını dışarıdan izledikçe gurur duyduklarını ifade etti. Manisa’nın çok güzel bir şehir olduğunu da sözlerine ekleyen Karaçanta, “Önümüzdeki hizmet döneminde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde gerçekleştireceği hizmetlerle kentin daha da güzelleşeceğine inanıyorum” dedi.

Ziyaretleri nedeniyle Karaçanta’ya teşekkürlerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, “İlçeleri sık sık ziyaret ederek vatandaşlarımızın taleplerini dinliyor, ilçelere yapılması gereken hizmetleri yerinde tespit ediyoruz. Önümüzdeki hizmet dönemimizde il genelinde Manisa’mıza en iyi hizmetleri kazandıracağız” dedi. Konuşmaların ardından Memiş, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’ya, Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri hakkında bilgiler verdi.

Haberi PAYLAŞINIZ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>