Pekar, “Adana’nın gururu olacağız.”

Kadınlar Basketbol Süper Lig takımlarından Adana ASKİ Spor Başkanı Rahmi Pekar, bu yıl ilk kez mücadele edecekleri Avrupa Kupaları’nda ilk 8 takım arasına girmeyi hedeflediklerini açıkladı.

Adana ASKİ Spor Başkanı Rahmi Pekar, “Biz bu işi bir proje gibi düşünüyoruz. Bu doğrultuda hedefimiz her yıl biraz daha üzerine koyarak başarılı olmak. Kulübümüz sportif faaliyetlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri de hazırlıyor. Bu yıl ligin yanında Avrupa’da da mücadele edeceğiz. Geçen sezona göre biraz daha iyi kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Avrupa kupalarına ilk kez katılacağız. Avrupa’da ki ilk sekiz takım arasına girmeyi hedefliyoruz. Ligde ise bu yıl birçok takım yatırım yapıyor. Lige yeni yükselen Yakın Doğu ve BGD takımlarıda buna dahil. Böyle bir ligde ‘şunu yapacağız’ demek çok zor. Ancak ben biliyorum ki takımım gücü nispetinde en iyisini yapacaktır. Takımımız 8 Ağustos’ta Adana’da toplanıyor. İyi bir hazırlık dönemi geçirip lige çok iyi başlamak istiyoruz’diye konuştu.

Haberi PAYLAŞINIZ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>