Büyükşehir’den engellilere akülü sandalye

Büyükşehir, ihtiyaç sahibi engellilere akülü tekerlekli sandalye yardımına devam ediyor.

Engelli vatandaşların sorunlarıyla ilgili duyarlılığını her fırsatta ortaya koyan Adana Büyükşehir Belediyesi, engelli iki vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Adana Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sorunlarını gidermeye yönelik çalışmalarına devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Durmuş Ökten ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Semra Sakar akülü tekerlekli sandalyeleri, ihtiyaç sahiplerine bizzat teslim etti.

KAZASIZ, BELASIZ

Vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’ne başvuruları doğrultusunda bu tür desteklerde bulunduklarını belirten Sosyal İşler Daire Başkanı Durmuş Ökten “Adana Büyükşehir Belediyesi olarak bu tür hizmetlerimiz her zaman devam edecek. Akülü tekerlekli sandalyelerinizi iyi günlerde kullanın, Allah kaza bela vermesin” dedi.

BAŞKAN, BAŞIMIZIN TACIDIR

Babası Mehmet Atlı’nın 10 aydır yürüyemediğini belirten Yusuf Atlı, “Adana Büyükşehir Belediyesi’ne akülü tekerlekli sandalye için müracaat ettik. Sağ olsun Daire Başkanımız Durmuş Ökten çok ilgilendi. Bu akülü tekerlekli sandalye ile babam her işini kendi görebilecek, gezebilecek. Hüseyin Sözlü Başkan her zaman başımızın tacıdır. Başkanımızın her zaman emrindeyiz. Kendisinin Adana’da olsun, diğer ilçelerde olsun yardıma ihtiyacı olan insanlara bizzat desteği oldu. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

ALLAH RAZI OLSUN

Kalbinden ameliyat geçiren Osman Saçıkaralı da Başkan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ederek, ” Sizlere de çok teşekkür ederim. Allah Hüseyin Başkanımdan ve sizlerden razı olsun” dedi.

Haberi PAYLAŞINIZ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>