BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL, DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU’NU KUTLADI

ala1Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir basın toplantısı düzenleyerek Dışişleri Bakanı olan Mevlüt Çavuşoğlu’nu kutladı. Başkan Yücel, “Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun Dışişleri Bakanı olması Alanya ve bölgemiz için büyük bir kazançtır.” dedi.

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ve yeni atanan bakanları tebrik ederek, yeni görevlerinin Alanya ve ülke için hayırlı olmasını diledi.

ALANYA İÇİN ÇOK BÜYÜK KAZANÇTIR
Alanyalı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Dışişleri Bakanı olmasının Alanya’da sevinçle karşılandığını belirten Belediye Başkanı Yücel, “Hemşehrimiz sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun yeni kabinede Dışişleri Bakanı olması bizleri çok mutlu etmiştir. Alanya halkı tarafından da sevinçle karşılanmıştır. Dışişleri Bakanımız sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nu devletimizin en üst görevlerinde görmek Alanya için bir onur ve gururdur. Alanya ve bölge için çok büyük bir kazanç olacağını düşünüyorum. Alanya halkı adına, şahsım adına kendisini canı gönülden tebrik ediyorum. Ülkemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.” dedi.

ALANYA’NIN İL OLMASINI BEKLİYORUZ
62. Hükümette Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere Alanya’ya ve bölgeye yakın bakanların sayıca fazlalığına dikkat çeken Başkan Yücel, “Yeni kabinede Alanya ve bölgeye çok yakın Başbakanımız ve bakanlarımız var. Artık Alanya’nın il yapılması gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.